od 16:00
do 10:00
Wybierz

Wybierz pokój

Sprawdź ceny pokoi w danych rodzajach pobytu.

Brak wolnych pokoi w zadanym okresie dat.

WesternCamp

W malowniczym Zatorze położonym na północ od słynnych Wadowic znajduje się kompleks Western Camp stylizowany na klasyczną wioskę z amerykańskiego Dzikiego Zachodu. Nasz obiekt to 600 miejsc noclegowych w komfortowych klimatyzowanych domkach, jak też oryginalnych indiańskich Tipi, czy też kowbojskich wozach.

Zaletą obozowiska jest bliskość największego w Polsce parku rozrywki Energylandia, jak też szeroka gama dodatkowych atrakcji na miejscu. Zapraszamy na jazdę konną, łowienie ryb, plenerowe seanse kinowe, czy też pola ogniskowe. Na terenie obiektu znajdują się również nowoczesne boiska do piłki nożnej i siatkówki, jak też niepowtarzalne place zabaw.

Domki

    Dla klientów poszukujących komfortowego noclegu przygotowaliśmy nowoczesne klimatyzowane domki z prywatnymi łazienkami przy pokojach. Sześć domków parterowych, oraz dziewięć domków piętrowych gwarantuje aż 60 w pełni wyposażonych, przytulnych pokoi dla czterech bądź sześciu osób.

Wozy

    Naszym gościom oprócz komfortowych domków i oryginalnych indiańskich Tipi oferujemy także nocleg w klasycznych kowbojskich wozach! Na terenie miasteczka znajduje się aż czterdzieści 4-osobowych, klimatyzowanych wozów zapewniających wygodny nocleg w niecodziennej stylizacji rodem z westernów!

Tipi

    W naszym obozowisku rodem z Dzikiego Zachodu nie mogło zabraknąć klasycznych indiańskich namiotów, a więc Tipi! Udostępniamy naszym gościom aż 40 klimatyzowanych namiotów z oddzielnymi łazienkami. Każdy namiot to aż cztery miejsca noclegowe. Słowo „Tipi” w dosłownym tłumaczeniu oznacza „miejsce gdzie się żyje” – serdecznie zapraszamy do zamieszkania w kultowym indiańskim namiocie.

Telefon
+48 33 482 03 81
Email
recepcja@westerncamp.pl
Adress
Oświęcimska 35
32-640 Zator
Polska
GPS
49.997966,19.430788