od 14:00
do 12:00
Wybierz

Wybierz pokój

Sprawdź ceny pokoi w danych rodzajach pobytu.

Brak wolnych pokoi w zadanym okresie dat.

HOTEL MEETING

Zapraszamy do odpoczynku w Hotelu Meeting – miejsca, gdzie wysoki komfort pobytu łączy się ze sportową i widowiskową atmosferą, co pozwala być blisko niepowtarzalnych wydarzeń.
Hotel Meeting oferuje Państwu 60 miejsc noclegowe w pokojach jedno i dwuosobowych oraz pokojach typu de luxe o podwyższonym standardzie, ponadto przystosowanych dla osób niepełnosprawnych.
Każdy z pokoi posiada klimatyzację, nowoczesną łazienkę, telewizor jakości HD wraz z dostępem do szerokiej gamy programów, DVD oraz Internet bezprzewodowy. Wygodna winda ułatwia poruszanie się między piętrami.
Do dyspozycji naszych gości są 2 sale konferencyjne, każda o powierzchni 130m2, a także przestronny parking podziemny oraz parking zewnętrzny (wraz z miejscami dla autobusów).
Profesjonalna obsługa sprawi, iż pobyt w naszym hotelu stanie się prawdziwą przyjemnością i relaksem. Lokalizacja przy jednej z najnowocześniejszych aren sportowych w Polsce i Europie – Hali sportowo-widowiskowej w Toruniu sprawi, że pobyt u nas stanie się prawdziwą przygodą. Do zobaczenia w Hotelu Meeting!

Telefon
+48 56 665 00 50
Email
recepcja@hotelmeeting.pl
Adress
GEN J BEMA 73-89
87-100 TORUŃ
Poland
GPS
53.017639,18.588361