od 14:00
do 12:00
Wybierz
Wiek osób:

Wybierz pokój

Sprawdź ceny pokoi w danych rodzajach pobytu.

Brak dostępnych cen.

Hotel Autos

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 34 pokoje jedno oraz dwuosobowe z pełnym wyposażeniem. Wszystkie pokoje zostały zaprojektowane z myślą o Państwa wygodzie i komforcie podczas pobytu, zarówno w trakcie pracy jak i podczas wypoczynku. Jednocześnie nasz Hotel może gościć ponad 80 Gości. Bogaty bufet śniadaniowy serwowany codziennie od 7:00 do 11:00 oparty jest o menu kontynentalne, na które składa się zawsze świeże pieczywo różnych gatunków, bogaty wybór wędlin i serów, świeże owoce i warzywa, dania ciepłe oraz słodkości. Do tego aromatyczna kawa, szeroki wybór herbat, napoje zimne oraz świeże soki.

Przyjemne chwile można spędzić w sali klubowej, w której znajduje się stół bilardowy, zestaw wygodnych sof oraz duży telewizor. Dla naszych Gości przygotowaliśmy również hotelowe miniSPA, które oferuje basen, saunę i siłownię. Wszystkim z Państwa preferującym aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu proponujemy skorzystanie z naszej wypożyczalni, w której do Państwa dyspozycji są rowery oraz sprzęt do Nordic Walking, a dla najmłodszych plac zabaw.

W naszym Hotelu mile widziani są również czworonożni Goście.

Na terenie obiektu zapewniamy bezpłatny, monitorowany parking. Hotel jest również w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Telefon
+48 52 387 66 66
Email
recepcja@autos.com.pl
Adress
Unii Europejskiej 2B
86-050 Solec Kujawski
Poland
GPS
53.060176,18.252007